Що таке Джерсі у хокеїЩо таке Джерсі у хокеї

0 Comment

У хокей грають на оточеному бортами льодовому майданчику з двома воротами. Тривалість матчу становить 3 періоди по 20 хвилин кожний; тривалість перерви між періодами 17 хвилин. У кожній із двох команд під час гри в повних складах 5 польових гравців та воротар.

Перші повідомлення про хокей із шайбою українською мовою вийшли 1904 року у Львові, тоді спорт називали гокей або діал. гакі́вка. У 1909 Медард Кавецький прочитав у Львові лекцію «Хокей на леді». 1910 року побачили світ перші правила хокею з шайбою українською, які уклав Іван Боберський під назвою «Правила до гаківки».

Початком історії сучасного хокею з шайбою можна вважати 3 березня 1875 року. Саме тоді на ковзанці «Вікторія» у Монреалі провели перший офіційний матч між двома командами (по 9 гравців), де замість традиційного м'яча використовували «плаский круглий шматок дерева».

Гра містить 3 періоди, в середньому, по 30 хвилин (з зупинками) та дві перерви по 15 хвилин. Всього матч триває від 90 хвилин.

Під час тренувань задіяна як нижня, так і верхня частина тіла, завдяки чому відмінно проробляються м'язи ніг, рук, живота й спини. Залежно від інтенсивності гри за годину спалюється до 500–600 кілокалорій.

Джерсі — це трикотажна тканина, яка створена на невеликому острівці Джерсі (звідси назва), який є частиною Нормандських островів. Шерсть особливої породи овець …