Коли починається гра у гандболіКоли починається гра у гандболі

0 Comment

Ігровий час починається за свистком судді на початковий кидок команди, яка отримала це право.

Початковий кидок — спосіб початку гри, а також її відновлення після закинутого голу. Одна з команд отримує право на початковий кидок на початку першого тайму в результаті жеребкування, інша команда виконує початковий кидок на початку другого тайму.

Правила гандболу дозволяють:

• Для блокування і оволодіння м'ячем використовувати руки.
  • Використання відкритої долоні для збивання м'яча з рук суперника.
  • затуляє тілом суперника, навіть якщо у нього знаходиться м'яч.
  • Для перешкоджання діям суперника торкатися його руками з передньої сторони.

· Гравець може утримувати м'яч не більше 3 секунд, а також робити з ним не більше 3 кроків, після чого повинен передати м'яч іншому гравцеві, кинути його по воротах або вдарити ним об підлогу; · Торкатися майданчики в межах площі воріт може тільки воротар відповідної команди.

Кидок – це прийом, який дозволяє закинути м'яч у ворота. За допомогою його досягається результат гри. Кидок можна виконувати в опорному положенні, в стрибку, в падінні з місця, з розбігу. Залежно від того, в яких умовах виконується кидок, його підготовча фаза включає розбіг, стрибок і замах.

Метою гри є забити гол у ворота протилежної команди. Команда складається з чотирьох осіб. Розмір поля — 300 ярдів (274,2 метра) в довжину і 150—160 ярдів (137,1-146,2 метра) в ширину (за площею це приблизно 5-6 футбольних полів).

Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали данські футболісти на межі ХІХ і ХХ століть — як заміну футболу, для гри в зимовий час. У гандбол грають руками, а кожна команда складається всього лише з 6 гравців і воротаря. Згадки про «прабатьків» цього виду спорту — стародавні ігри з …