Як грають 5 сет у тенісіЯк грають 5 сет у тенісі

0 Comment

Матч при грі в теніс може складатися з трьох або п'яти сетів. При трьохсетовому розіграші перемагає той противник, який виграв 2 сети. Коли матч п'ятисетовий, особою, який виграв вважається той противник, що виграв 3 сети.18 жовт. 2012 р.

Сет Розіграш сету йде доти, поки один із гравців не виграє 6 геймів. При рахунку 6-5 розігрується ще один гейм. Якщо рахунок стає 7-5, сет закінчується.

Як рахуються очки? Система підрахунку очок у тенісі базується на чотирьох рівнях: очки, гейми, сети та матч. Очки зараховуються за гейми, а гейми — за сети. Зазвичай для перемоги у геймі потрібно 4 очки, які набираються в послідовності 15, 30 і 40, до остаточної перемоги в геймі.

Грати можуть двоє або четверо. Мінімальні розміри приміщення для 1 столу — 7,7 на 4,5 м. Для гри необхідно мати: стіл, сітку, ракетки, м'яч. Гра починається з подачі м'яча одним із гравців (по долі).

Для перемоги в тенісній зустрічі, гравцеві необхідно перемогти в 2 партіях з 3, або в 3 сетах з 5. Регламенту часу для сету – немає, так само як не існує часових обмежень для кожного окремого тенісного матчу. Від кількості переможних очок і залежить, скільки партій буде в тенісі.

Головні правила гри в настільний теніс Кожна партія починається з розіграшу, а кожен розіграш — з подачі. Гравця, який подає першим, визначають за допомогою жеребкування. Після цього той, хто подає, змінюється кожні дві подачі. Раніше партія тривала до 21 очка.

Скільки сетів передбачено в тенісі і скільки триває кожен гейм. Просто озброїтися професійної ракеткою і відбивати м’ячик «до останнього» – мало. …